Pluszowe Misie opanowały Przedszkole w Zopowych

Duże, małe, kolorowe, puchate i malutkie. Pluszowe Misie opanowały Przedszkole w Zopowych. „Przybyły” że swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. W dniu 25.11.2019 r. Przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzoooo duże, białe, różowe…. wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się w misiowe memory oraz tańczyły przy piosenkach takich jak ” Jadą, jadą misie” , ” Misie Szare”, ” Pluszowy miś”. Wykonały piękny misiowy obraz. Układały tematyczne puzzle i układanki. Ratowały misia z tarapatów pokonując sieć pająka a także pozostały do zdjęć w fotobudce. Na koniec dnia na naszych milusińskich czekał pyszny poczęstunek – herbatniki z miodem i kubusiowy soczek.

Skip to content