Warsztaty na temat emocji

15 listopada przedszkolaki z Pietrowic oraz Zopowy uczestniczyły w warsztatach na temat emocji zorganizowanych w Środowiskowym Domu Samopomocy w Nowych Gołuszowicach. Na początku naszego spotkania dzieci dowiedziały się czym są emocje oraz poznały ich rodzaje. Następnie wysłuchały bajki pt. ” Tajemnica tatusiowej szuflady” A tym samym poznały sposoby radzenia sobie z emocjami. Kolejnym etapem było wykonanie buziak z papierowych talerzyków. Każda buźka wyrażała wybraną przez dziecko emocje : radość, smutek, złość, zdziwienie. Po skończonej pracy na przedszkolaki czekała pyszna niespodzianka przygotowana przez podopiecznych- pyszne czekoladowe babeczki. To nie był koniec atrakcji…. dzieci zwiedziły wszystkie pomieszczenia znajdujące się w budynku, poznały cel działalności związanego miejsca oraz niektórych podopiecznych. Ten dzień był pełen emocji Ale oczywiście tylko tych pozytywnych ! DZIĘKUJEMY❤❤❤

Skip to content