Przedszkolaki z Pietrowic i Zopowych odwiedziły Komendę Powiatową Policji oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Głubczycach

Przedszkolaki z Pietrowic i Zopowych odwiedziły Komendę Powiatową Policji oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Głubczycach. Dzieci z wielką przyjemnością zwiedziły pomieszczenia oraz zapoznały się ze sprzętem używanym przez obie służby. Policjanci i strażacy przygotowali dla naszych milusińskich wiele atrakcji i niespodzianek. Nasza wizyta nie była tylko okazja by zapoznać się z pracą wykonywaną przez policjantów i strażaków, ale przede wszystkim to ważna lekcja przypominająca o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. To niecodzienne spotkanie sprawiło przedszkolakom dużo radości i wywołało uśmiech na dziecięcych twarzach…..

Skip to content