„XIII OLIMPIADA BEZPIECZNEGO PRZEDSZKOLAKA – OLIMPIADY BIAŁO – CZERWONYCH”

W dniu dzisiejszym, tj. 1 czerwca hala sportowa TECHNIK w Głubczycach wypełniła się przedszkolakami, rodzicami oraz pracownikami służb mundurowych. Wszystko za sprawą „XIII OLIMPIADY BEZPIECZNEGO PRZEDSZKOLAKA – OLIMPIADY BIAŁO – CZERWONYCH”, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych w mieście Głubczyce dla najmłodszych. Przedszkola, biorące udział w olimpiadzie, musiały zmierzyć się ze sobą w specjalnie przygotowanych konkurencjach. Uczestników zmagań, klaszcząc i krzycząc, do boju zagrzewali barwnie poubierani kibice. Emocji nie brakowało. Statuetki, dyplomy i medale zwycięskim drużynom wręczał zastępca burmistrza Głubczyc, pan Kazimierz Bedryj w asyście nauczycielek z Przedszkola nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kubusia Puchatka w Głubczycach, będącego organizatorem spotkania.,

Skip to content