„Walentynki” Zopowy

Dzisiaj mamy walentynki
miejcie więc wesołe minki.
Uśmiech niech nie znika z twarzy,
i niech każdy sobie marzy,
byśmy się kochali wkoło.
Wtedy będzie nam wesoło!!!
W czwartek 14 lutego 2019 r. obchodziliśmy w przedszkolu w Zopowych „Walentynki”. Przedszkolaki wraz z wychowawczyniami tego dnia ubrały się na czerwono. Z tej okazji udekorowaliśmy salę i gazetkę czerwonymi serduszkami oraz walentynkami, a także zapoznaliśmy się z tradycją tego święta oraz patronem dnia zakochanych. Tego dnia dzieci układały walentynkowe puzzle, rozwiązywały zagadki pt. „Kto kogo kocha? Kto kogo lubi?”, kolorowały walentynkowe obrazki, bawiły się w „ Głuchy telefon” i przekazywały sobie wzajemnie przewodnie słowo „Kocham Cię”, układały serca z różnych materiałów. W tym roku powstała również poczta walentynkowa. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszystkie przedszkolaki w tym dniu z radością uczestniczyły we wspólnych zabawach.

Skip to content