Jasełka bożonarodzeniowe połączone z dniem Babci i Dziadka w Przedszkolu w Zopowych

24 stycznia 2019, odbyły się Jasełka bożonarodzeniowe połączone z dniem Babci i Dziadka w Przedszkolu w Zopowych. Zostały przygotowane przez przedszkolaki z grupy starszej i młodszej. Przedstawienie wywołało wiele pozytywnych emocji. Było pięknie a czasami wzruszająco… Zgodnie z tradycją byli więc Maria i Józef, trzej królowie, pasterze, ludzie, dzieci oraz anioły. Spektakl, zawierający zarówno partie mówione, jak i śpiewane (widzowie mogli usłyszeć znane kolędy). Występ został ciepło przyjęty przez zebranych i nagrodzony gromkimi brawami. Po jasełkach przyszedł czas na śpiew, taniec i wiersze dla naszych kochanych Babć i Dziadków. Nie zabrakło również upominków, całusów i przytulania…. Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim zebranym życzenia i zaprosiła na słodki poczęstunek.

Skip to content