Jasełka w przedszkolu – Dzień Babci i Dziadka

W dniu 22 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół w Pietrowicach odbyły się Jasełka w wykonaniu dzieci z pietrowickiego przedszkola z okazji Dnia Babci i Dziadka. Młodzi aktorzy z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały się do jasełek. Maluszki w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Po przedstawieniu dzieci obdarowały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi laurkami i zaprosiły na słodki poczęstunek.
Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role.
A Wam Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, długich lat w dobrym zdrowiu, które pozwoli na aktywne życie, pogody ducha, a w trudnych chwilach życzymy Wam abyście mogli liczyć na osoby bliskie i nigdy nie czuli się samotni. Żyjcie pełnią życia!

Skip to content