Pasowanie na przedszkolaka

8 listopada 2018 r. w Przedszkolu w Pietrowicach odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Dzieci przygotowały krótki występ artystyczny, podczas którego miały okazję zaprezentować swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo potrafią. Po części artystycznej, dzieci złożyły przyrzeczenie: zgodnie bawić się w przedszkolu, zjadać pięknie obiady, przychodzić każdego dnia z uśmiechem na twarzy, słuchać swoich pań, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego doniosłego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i drobny upominek.
Życzymy wszystkim naszym Przedszkolakom wielu sukcesów, nowych przyjaźni i chwil pełnych radości spędzonych w przedszkolu!

Skip to content