„Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka”

Dzień 29 października 2018 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci i rodziców z Przedszkola w Zopowych. Właśnie tego dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystość – „Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka”. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki i starszaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.Po części artystycznej, pani wicedyrektor Mariola Bedryj dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka najpierw dzieci 3, 4 – letnich a później 5,6- letnich kładąc na ramieniu każdego dziecka dużą kredkę. Na twarzach przedszkolaków widać było powagę i dumę, że w tym dniu, oni są najważniejsi. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom. To miłe spotkanie zakończyło się wspólną fotografią oraz zaproszeniem na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Nowo pasowanym przedszkolakom i starszakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!
Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy przedszkola.

Skip to content