Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci

W naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I. Po przywitaniu naszych gości dzieci mogły zobaczyć jak wygląda szkoła i wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych dla nich tego dnia. Odbył się występ klas I-III wiosenny i kolorowy. Zajęcia z matematyki okazały się przyjemne. Ciekawe były też zajęcia plastyczne, na których każdy zrobił swojego kurczaka. Każdy tez wziął udział w zajęciach ceramicznych gdzie z zapałem wykonywał swoja pracę. Przyszli mali uczniowie mogli zwiedzić szkołę: świetlicę, bibliotekę, sale gimnastyczne, szatnie uczniowskie, sale lekcyjne, pracownie językowe i pracownie komputerowe. Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu 2018 r.

26

Skip to content