INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA GŁUBCZYC

W niedzielę 18.03.2018 r. w Zespole Szkół w Pietrowicach Głubczyckich odbył się po raz dziesiąty Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Głubczyc. Celem turnieju było: popularyzacja gry w tenisa stołowego oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.
Do pietrowickiej szkoły przyjechało 72 miłośników ping ponga powiatu głubczyckiego, kędzierzyńsko-kozielskiego a liczną grupę reprezentowali nasi południowi sąsiedzi z Czeskiej Republiki. Grano systemem rosyjskim do dwóch przegranych meczów oraz systemem każdy z każdym.
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowy medal, dyplom oraz puchar.
Bogdan Kulik dyrektor Zespołu Szkół w Pietrowicach składa podziękowanie za pomoc w organizacji turnieju panu Dariuszowi Szałagan, Przyszkolnemu Klubowi Tenisa Stołowego w Pietrowicach oraz dyrekcji ZOKiSu w Głubczycach za ufundowanie nagród.
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych:
KOBIETY 1998 I MŁODSZE

I Anita Juzwiszyn
II Dominika Kojpasz
III Nikola Kojpasz

CHŁOPCY 2003 I MŁODSI
I Jakub Pruszkowski
II Karol Janiczek
III Karol Ramza

MĘŻCZYŹNI 1993- 2003
I Kacper Puklicki
II Jakub Mielnik
III Tomasz Baran

MĘŻCZYŻNI 1983-1993
I Adrian Kochoń
II Mariusz Żywina

MĘŻCZYŹNI 1973-1983
I Grzegorz Sawicki
II Piotr Poloczek
III Marek Szkleniarz

MĘŻCZYŹNI 1963-1973
I Mariusz Kontny
II Leszek Rygucki
III Jacek Zarzycki

MĘŻCZYŹNI 1963 I STARSI
I Jan Izydorczyk
II Wacław Łoziński
III Wiesław Jędrzejczak

Skip to content