Dzień Papieski w Zubrzycach (zdjęcia w galerii)

              W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym Zespół Szkół w Pietrowicach organizuje cykl spotkań integracyjnych. Jednym z takich spotkań był Dzień Papieski w Zubrzycach, który odbył się w dniu 7 listopada 2017 roku. Celem jego było upamiętnienie kolejnej rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Program słowno-muzyczny został przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie recytowali wiersze „Zdumienie”, „Wigilia Wielkanocna 1966” oraz poezję śpiewaną „Oczyszczenie”, „Ocean”. Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze wśród mieszkańców Zubrzyc oraz zaproszonych gości tj. ks. dziekana Ryszarda Polasza, wiceburmistrza Głubczyc Kazimierza Bedryja, Radnego Rady Miejskiej w Głubczycach Mariusza Gawłowskiego oraz dyrekcji Zespołu Szkół  w Pietrowicach.

Skip to content