Pasowanie Przedszkolaków z Pietrowic (zdjęcia w galerii)

Pasowanie Przedszkolaków z Pietrowic (zdjęcia w galerii)

Dzień 27 października 2017 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci z naszego przedszkola. Tego właśnie tego dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice oraz dyrekcja szkoły.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pan dyrektor Bogdan Kulik dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania. Przedszkolakom GRATULUJEMY i życzymy samych dni z uśmiechem w przedszkolu

Skip to content