Pasowanie na starszaka i przedszkolaka


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/bartekdz/ftp/wp/wp-content/themes/graphene/inc/loop.php on line 1214

W Przedszkolu w Zopowych odbyło się ” Pasowanie na starszaka i przedszkolaka”.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki i starszaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, Po części artystycznej, pani wicedyrektor Mariola Bedryj dokonała uroczystego pasowania kładąc na ramieniu każdego dziecka dużą kredkę. Na twarzach przedszkolaków widać było powagę i dumę, że w tym dniu, oni są najważniejsi. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom i drobny upominek. Spotkanie zakończyło się wspólną fotografią oraz słodkim poczęstunkiem.
Nowo pasowanym przedszkolakom i starszakom życzymy wiele sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu !!!

Skip to content