„BOHATER KATECHEZY 2017” – FINAŁ

18 maja w auli seminaryjnej na Wydziale Teologicznym w Opolu odbyła się uroczystość, w czasie której przyznano nagrodę „Bohaterowi Katechezy 2017”. Odbyło się także spotkanie z 9 pozostałymi katechetami, którzy podczas głosowań na Facebooku otrzymali największą liczbę „lajków”, w tym nasz Katecheta ks. Krzysztof Wójtowicz.
Rozstrzygnięcie naszego plebiscytu wplecione zostało w szerszą uroczystość organizowaną przez Wydział Katechetyczny, a mianowicie rozdanie nagród zwycięzcom rozmaitych konkursów o tematyce religijnej.
Spotkanie moderował ks. dr Jerzy Kostorz, dyrektor Wydziału Katechetycznego w Opolu. Gościem specjalnym był JE ks. bp Rudolf Pierskała, który objął „Bohatera Katechezy” honorowym patronatem. Na uroczystości był obecny Michał Siek Opolski Kurator Oświaty.
Jeszcze raz Gratulujemy naszemu Katechecie ks. Krzysztofowi Wójtowicz Proboszczowi Parafii Braciszów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content