Wigilia i Jasełka

Dnia 22 grudnia 2016 roku zgodnie z tradycją odbyły się klasowe wigilie. Wigilia w szkole i w przedszkolu to dzień wspólnego śpiewania kolęd, modlitwy, składania sobie życzeń, dzielenia się opłatkiem, oraz oczywiście wspólnego świętowania. Uczniowie w odświętnych strojach z pomocą nauczycieli i rodziców nakrywali do stołu, a wcześniej dekorowali klasę i stoły aby chwila była wyjątkowa, a wspólny posiłek odbył się w uroczystej atmosferze. Uczniowie wspólnie śpiewali kolędy, i bawili się przy świątecznych piosenkach. Odbyła się premiera świątecznego teledysku z udziałem naszych uczniów a potem każdy otrzymał świąteczny upominek od Samorządu Uczniowskiego. Ten wyjątkowy dzień uświetnił występ naszej grupy teatralnej pod kierunkiem pana Waldemara Lankauf. „Dziewczynka z zapałkami” była pełna przekazów i wartości, wprawiając tym każdego w chwilę zamyślenia. Przed odjazdem wszyscy jeszcze raz życzyli sobie wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Skip to content