Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Taekwondo  

                W dniu 04.11.2016 r. w Pietrowicach odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Taekwondo. Organizatorami imprezy sportowej były: Ludowy Klub Sportowy Sparta w Głubczycach oraz Zespołem Szkół w Pietrowicach. Turniej otworzył gospodarz obiektu sportowego Dyrektor Zespołu Szkół w Pietrowicach Pan Bogdan Kulik.  Wręczenia nagród dokonała Pani  Wicedyrektor Mariola Bedryj. Wyniki naszych zawodników w układy: dziewczyny 2008: Kamila Ostarek I m, Weronika Foryś II m, Oliwia Węgrzyn      III m chłopcy 2008: Miłosz Gawłowski I m, Bartosz Bartusik, Adam Kondrat i Oskar Zapotoczny, dziewczęta 2007 r.: Zuzanna Puk   I m, Karolina Marciniszyn II m, Kinga Atłachowicz III m, chłopcy 2007: Tomasz Witek I m , Maciej Andrusiak    III m, Jakub Albert      III m,  dziewczęta 2006:  Zuzanna Słodkowska I m , Nikola Brewus II m, Anna Żłobicka III m , chłopcy 2006: Łukasz Ostarek I m, Michał Michalewski II m, Tobiasz Tyburczy III m i Gracjan Humeniuk III m, dziewczyny 2005: Aleksandra Dudzik I m, Angelika Olchowska II m,  chłopcy 2005:  Wojciech Jano  I m, Jakub Słodkowski II m, Karol Baran III   i Marek Słabicki III m, dziewczyny 2003 r.: Maria Grzegorzewicz I m, Sandra Knosala II m, Martyna Bernaś III m i Magdalena Wabnic III m Chłopcy 2003 : Dominik Mazurkiewicz  I m, Kacper Zakrzyk II m   i Patryk Marek III m.  Techniki Specjalne: dziewczęta: Sandra Knosala I m, Magda Wabnic II m, Martyna Bernaś III m i Aleksandra Dudzik,  chłopcy:  Dominik Mazurkiewicz I m, Kacper Zakrzyk II m, Patryk Marek III m i Wojciech Jano III m. Zawody sędziowali: Daniel Jano sędzia główny  i sędziowie planszowi: Daria Baran, Kinga Sztucka, Natalia Katańska, Barbara Mróz, Martyna Marciniszyn, Kamila Bednarczuk i Jakub Brewus.

Skip to content