Dzień Edukacji Narodowej „Dzień Nauczyciela”

Dzień Nauczyciela

W naszej szkole nie mogło zabraknąć uroczystej Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 18.10.2016 r. Wśród uczniów, Rady Pedagogicznej i pracowników szkoły mieliśmy zaszczyt gościć Panią Bożenę Besz Zastępcę Dyrektora Wydziału Wspomagania, Kontroli i Ewaluacji Kuratorium Oświaty w Opolu i Pana Janusza Olechnowicza Dyrektora Wydziału Wspomagania, Kontroli i Ewaluacji Kuratorium Oświaty w Opolu.

Z okazji tego święta mogliśmy zobaczyć bardzo ciekawy, wymowny z domieszką humoru spektakl w wykonaniu naszych uczniów pod kierunkiem Pana Waldemara Lankauf, który otrzymał z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznakę „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Serdecznie Panu gratulujemy i dziękujemy za miło spędzony czas. Dziękujemy również Samorządowi Uczniowskiemu za życzenia, miłe sentencje i upominki własnoręcznie wykonane. W trakcie uroczystości Bogdan Kulik dyrektor Zespołu Szkół w Pietrowicach wręczył pracownikom administracji i obsługi oraz nauczycielom „Nagrodę Dyrektora”.

Skip to content