Festyn Rodzinny

11 czerwca 2016 r. w naszej szkole zorganizowany został Festyn Rodzinny. W czasie jego trwania odbywało się wiele atrakcji dla dzieci i rodziców, takich jak CYRK, pokaz psów policyjnych, pokaz straży pożarnej, malowanie twarzy, Zumba, konkurs plastyczny, konkursy przedmiotowe, gry i zabawy, pokazy, wata cukrowa oraz wiele innych. Zostały wręczone nagrody w szkolnym konkursie na ekoludka i najlepsze zdjęcie a wśród rodziców rozlosowano nagrody. Ciekawy okazał sie konkurs o Słowianach i Wielkopolsce również z nagrodami. Odbyły się również mecze, w których gościła zacięta rywalizacja, gdyż każda drużyna chciała być tą najlepszą.
Miło spędziliśmy sobotnie popołudnie przy pysznym cieście, kawie, grochówce i nie zabrakło pysznych lodów 🙂
dziękujemy miłym gościom 😉

Skip to content