Dzień Dziecka w Głubczycach

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka lecz dla społeczności PaT to nie jedyne święto tego dnia.
Jak co roku odbywa się tego dnia Ogólnopolska Akcja Bicie Serc wolnych od uzależnień.
PaT port działający przy naszej szkole również włączył się do tej akcji. Cała impreza odbywała się w parku w Głubczycach. Największą atrakcje stanowiła Zumba prowadzona przez instruktora z Opola. Odbywał się również pokaz Teakwondo, konkurs plastyczny, malowanie twarzy oraz zabawy animacyjne z chustami. Gościliśmy przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne, a także przechodniów. O godzinie 12 została odczytana odezwa społeczności PaT i wszyscy zebrani przez minutę wybijali rytm swoich serc, serc wolnych od przemocy i uzależnień. Bardzo dziękujemy przybyłym gościom oraz sponsorom i osobom, które w jakiś sposób włączyły się w pomoc przy organizacji naszej akcji. Serdecznie dziękujemy!

Skip to content