VIII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD POEZJI I PIEŚNI JANA PAWŁA II „SYĆKA SE WOM ZYCOM”


Zespół Szkół w Pietrowicach oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głubczycach serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Poezji i Pieśni św. Jana Pawła II „Syćka se Wom zycom”. Tegoroczny przegląd odbędzie się w piątek, 6 maja 2016 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Głubczycach, zaś finał będzie miał miejsce w sobotę, 7 maja – w Zespole Szkół w Pietrowicach. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz – Metropolita Krakowski, Andrzej Buła – Marszałek Województwa Opolskiego oraz Michał Siek – Opolski Kurator Oświaty. Organizatorzy Przeglądu zapewniają ciekawe nagrody rzeczowe.

Szczegóły w regulaminie i karcie zgłoszeń

Skip to content