INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA GŁUBCZYC

INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA GŁUBCZYC 06.03.2016 r. w Zespole Szkół w Pietrowicach Głubczyckich odbył się po raz ósmy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Głubczyc. Celem turnieju było: popularyzacja gry w tenisa stołowego oraz aktywne spędzanie czasu wolnego. Do pietrowickiej szkoły przyjechało 72 miłośników ping ponga niemal z całego powiatu głubczyckiego a liczną grupę reprezentowali nasi południowi sąsiedzi z Czeskiej Republiki. Grano systemem rosyjskim do dwóch przegranych meczów oraz systemem każdy z każdym. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowy medal, dyplom oraz puchar z rąk Kazimierza Bedryja zastępcy burmistrz Głubczyc. Bogdan Kulik dyrektor Zespołu Szkół w Pietrowicach składa podziękowanie za pomoc w organizacji turnieju panu Dariuszowi Szałagan, Przyszkolnemu Klubowi Tenisa Stołowego w Pietrowicach oraz dyrekcji ZOKiSu w Głubczycach za ufundowanie nagród. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych: 1. Kobiety 1996 i młodsze I miejsce – Katarzyna Wielądek II miejsce – Dominika Kopasz III miejsce – Kamila Proć 2. Kobiety 1996 i starsze I miejsce – Kamila Bobariko II miejsce – Anna Kojpasz III miejsce – Ewa Gołębiewska 3. Mężczyźni 2001 i młodsi I miejsce – Kacper Kazimierczak II miejsce – Bartosz Gajer III miejsce – Jakub Mielnik 4. Mężczyźni 1991 – 2001 I miejsce – Piotr Goniowski II miejsce – Kacper Puklicki III miejsce – Sebastian Wilczyński 5. Mężczyźni 1981 – 1991 I miejsce – Krzysztof Jawor II miejsce – Artur Czechowicz III miejsce – Krzysztof Rudnicki 6. Mężczyźni 1971 – 1981 I miejsce – Marek Niemczycki II miejsce – Robert Wyrwalec III miejsce – Grzegorz Sawicki 7. Mężczyźni 1961 – 1971 I miejsce – Stepan Adamec II miejsce – Maciej Mazur III miejsce – Candas Vangelis 8. Mężczyźni 1961 i starsi I miejsce – Jaromir Vyvial II miejsce – Zdenek Pavlik III miejsce – Władysław Paczkowski

Skip to content