Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Taekwondo.

W dniach 6-7.11.2015 r. w Pietrowicach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Taekwondo. W zawodach brały udział kluby województwa opolskiego i śląskiego. Organizatorami imprezy sportowej były: Klub Sportowy Taekwondo w Głubczycach wraz Zespołem Szkół w Pietrowicach i Opolską Federacją Sportu. Turniej otworzył gospodarz obiektu sportowego Dyrektor Zespołu Szkół w Pietrowicach Pan Bogdan Kulik. Wręczenia nagród dokonała Pani Wicedyrektor Mariola Bedryj. Głubczycki Klub i Zespół Szkół w Pietrowicach reprezentowała 48 osobowa ekipa sportowa. Wyniki naszych zawodników w układy: dziewczęta 2008r.: Natalia Dudzik I m, Aleksandra Mróz II m, Patrycja Pabian III m, Karolina Marciniszyn III m, chłopcy 2008 r.: Tomasz Witek I m , Filip Owsiak II m , Miłosz Gawłowski III m i Jakub Albert III m , dziewczęta 2007 -2004 r. Aleksandra Dudzik I m , Nikola Brewus II m, Anna Żłobicka III m i Julia Makowska III m, chłopcy 2005 r. Wojciech Jano I m, Marek Słabicki II m, Karol Baran III i Piotr Urbańczyk III m, Chłopcy 2004 r. Dominik Mazurkiewicz II m, Daniel Broszczak III m, Kacper Zając III m, dziewczyny 2003 r.: Martyna Bernaś I m, Maria Grzegorzewicz II m, Amelia Cybulska III m, Chłopcy 2003 r.: Robert Cichocki I m, Kacper Zakrzyk III m i Patryk Marek III m, Dziewczyny 2002 r.: Natalia Wochnik I m układy, Kamila Bednarczuk II m i Magda Sabat III m. Techniki Specjalne: dziewczęta: Sandra Knosala I m, Magda Wabnic II m, chłopcy: Radosław Gużda III m. Zawody sędziowali: Daniel Jano sędzia główny i sędziowie planszowi: Daria Baran, Kinga Sztucka, Oliwia Fulneczek, Barbara Mróz, Martyna Marciniszyn i Paulina Węgrzyn. Łącznie nasi zawodnicy zdobyli 31 medali: 8 złotych, 8 srebrnych i 15 brązowych. Daniel Jano

Skip to content